| JustStitch a întrebat:

Sunteti pro sau contra in practicarea sexului oral? Argumentati raspunsul, dau fundita

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Protejat mereu, de acord doar că mi-ar fi rușine să îmi văd ubita că face așa ceva

| mihai69 a răspuns:

Atât timp cât este liber consimțit și igiena e perfectă, e un mare DA!

| Wr3nch a răspuns:

Sunt indiferent. CIne vrea sa faca, cine nu sa nu faca. Important e sa fie cei care fac de acord.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Atâta timp cât aceast lucru vine în mod natural, fără constrângeri de nici un fel, este totul ok.