| domnita95 a întrebat:

Surpriza romantica pentru persoana iubite ..pentru EL.

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Depinde ce varste aveti amandoi, ce fel de persoana este...

| Delicacy a răspuns:

Dacă vrei să-i faci unui băiat o zi mai specială, cel mai bine ar fi să-l laşi să se ducă la o bere, două, trei cu băieţii şi tu să nu-l deranjezi toată ziua.

| Different69 a răspuns:

O sticla de sampanie, tu sa fii imbracata imbracata sexy, lumanari parfumate prin camera si in pat o inimioara facuta din petale de trandafir.

| ImHere a răspuns:

Hmm, daca e pervers va vrea ceva mai mult...

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Lenjerie provocatoare ( neagra sau rosie), un dans provocator + saruturi foarte romantice = romantic ( pentru el)

| LostInTheDarkness a răspuns:

O papusa gonflabila