| ExizTPU a întrebat:

Tata mi-a zis sa nu-i fac sex oral unei fete nici in ruptul capului. Parerea mea e ca. daca eu am fost primul care am intretinut relatii sexuale cu ea si nu a mai facut-o altcineva, e ok. Dar nu stiu ce sa spun... poate tata stie mai bine. Ce parere aveti voi?

36 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns (pentru PsihoSex):

Am nevoie de ani sa-mi revin

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tatal tau poate a avut cel putin o experienta negativa de gen, si care l-a marcat, din moment ce ti-a spus asa ceva. Ori aia nu a fost curata, ori el nu astiut sa presteze corespunzator si i s-a dat liber, ori etc.
Oral faci in principiu doar cu cineva in care ai incredere si vrei sa ii oferi o senzatie super orgasmica!
Evident ca, fie si doar pentru a confirma regula, exista si exceptii, care fac si aiurea.
Cert este ca tu trebuie sa evoluezi si apreciezi toate astea prin prisma propriilor tale senzatii si experiente, nu din ce spune tatal tau - cel putin la faza asta!
Daca una moare dupa tine, ia initiativa si te descheie la slit si iti face oral, si poate si inghite cu mare placere, iar apoi se aseaza in [pozitia 69 si continua, ai fi in stare sa nu o gusti, si sa ii lasi impresia unui papa lapte, lipsit de logica evidentei unei minime reciprocitati?! Ma intreb si eu...

| Violleta2022 a răspuns:

Ca tatal tau este un om limitat in gandire, asta cred. Imi imaginez cat de frustrata si nesatisfacuta trebuie sa fie mama ta. Asta este unul din motivele reale pentru care si femeile isi fac amanti, lipsa de intelegere a barbatului de acasa, nestiinta si lipsa de interes in a-ti satisface partenerul de viata.

Atunci cand pretinzi sex oral de la o fata, trebuie sa fii pregatit si sa-i oferi acelasi tratament, asta ar fi foarte corect pentru amandoi!

| AlexCristi97 a răspuns:

1. Cand am citit primul raspuns al lui CristiDinBucuresti credeam ca e troll... dupa le-am citit si pe restul sad trist. Singura chestie la care as putea sa fiu de acord cu el e ca fata s-ar putea simti folosita in cazul in care tu pretinzi ca ea sa iti faca sex oral si tu sa nu ii oferi nimic.
2. Pe logica tatalui tau, daca o fata a fost sarutata de alt baiat, ea nu mai e buna de sarutat?
3. Cum spun si cei mai straluciti de pe aici (tu nu, CristiDinBucuresti), sexul oral este ceva foarte intim si leaga relatia, e ceva interesant de experimentat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I am gonna *** kill myself, goodbye, cruel world.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie, pe care o iubesti, ca sa iti zic direct, trebuie f%#$#a de sa uite cum o cheama, ca sa te iubeasca pe tine si sa nu aiba parte de frustari.
Oralul il faci daca nu e o scarboasa cu boli si nespalata.
Daca o iubbesti e ok laughing