| logatcamembru a întrebat:

Te-ai indragostit vreodata la prima vedere? puplove strucklove struck

21 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu credeam ca e posibil dar am patit-o...bine ca prima data nu poate sa fie vorba de cine stie ce dragoste, ca iubirea adevarata vine pe parcurs; am patit de 2 ori, o data cu cineva cu care am fost 3 ani,iar ultima data am patit destul de recent, ma gandeam ca imi va trece, dar nu mai puteam sa imi iau gandul de la acel tip si inca ma gandesc la el.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu exista dragoste la prima vedere, ci doar atractiewinking

| Swallow a răspuns:

Cred ca da. nu demult love struck e interesant )

| Forevăr a răspuns:

Da.

"pup"

blablablabla

| logatcamembru explică:

Nu draga.rolling on the floor

| logatcamembru explică:

Ce urat vb.rolling on the floor te faci singur de rusine.rolling on the floor

| dana85 a răspuns:

Da, dar exista marele risc sa nu cunosti persoana in a carei plasa cazi si, grija mare, pe lumea asta sunt nu numai oameni,...

| DizzyXD a răspuns:

Daaa de multe ori laughing

| Awesom a răspuns:

Nu te poti indragosti la prima vedere.

| Amalia2305 a răspuns:

Dathinking dar nu mi-am dat seama pe moment, ci in timpbatting eyelashes

| Mitsuri10 a răspuns:

Da,mi s-a intamplat! de un baiat un pic mai mare ca mine si imi place de el de 4 anilove struck!

| Baky a răspuns:

Eu nulaughing

| avaaaalon a răspuns:

Stii macar ce inseamna sa te masturbezi? raised eyebrows

| logatcamembru explică (pentru avaaaalon):

Nu cred ca stie,rolling on the floor zice numa ca sa se afle in treaba.rolling on the floor

| avaaaalon a răspuns:

Kronstadt... crezi? sunt mai mult ca sigura k ai 11 ani raised eyebrows
1.nu vreau sa ma cert k un copil facut din lab*
2.eu te-am intrebath
3.pentru k vb k niste vb care nici nu le sti raised eyebrows, asa cawinking
du-te sa faci lba la vaca :*

| avaaaalon a răspuns:

Si da, mi s-a intamplat happy, si acum mai simt ceva :d

| adytza0700 a răspuns:

Da,la 11 ani o chema Cristina.

| catalin99grigore a răspuns:

Da de o fata la mare am fot cu ea 5 zile si am venit acasa si inca tin legatura cu ea pe mess laughing dai funda? plssssss

| logatcamembru explică (pentru catalin99grigore):

Cataline du-te acasa...rolling on the floorpuplove struck

| Rallu5a a răspuns:

Daaaa...si inca il iubesc!