| esapament a întrebat:

Te grabesti : Eu, baiat, 19, te intreb:

Hey, de unde ai luat fusta asta. varu-meu poarta tocuri, m-am gandit sa-i iau ceva de ziua lui.

Ai niste unghii frumoase, sunt false? - Da happy - A, sunt.tot.dragute happy

Ai o zi plina azi? happy As putea spune, parul tau e vraiste.

acum bineinteles, aceste remarci functioneaza numai cu fetele deosebit de atragatoare si care se intretin exagerat de mult si care nu primesc aproape niciodata asemenea remarci de la un barbat!

stii, eu spun ceva prin care vreau sa vad cum reactionezi si cat de multe lucruri stii.

Vine intrebarea: Tie ti se pare atragator faptul ca nu incerc sa te pup in cur? Si ca te tratez ca pe oricare din prietenii mei?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

@esapament,

De data asta trebuie sa te contrazic, prima data te-am rugat sa-mi dovedesti ceva, acum...
Tu ne-ai dar 3 fraze de ¨agatat, jignit, impresionat¨ (sincer nu stiu categoria lor), si la sfarsit ai pus o intrebare de genul : Tie ti se pare atragator faptul ca nu incerc sa te pup in cur? Si ca te tratez ca pe oricare din prieteni mei?
Acum, sa analizam.Asa iti iei la misto prieteni? raised eyebrows De ficare data cand vrei sa-ti alimentezi orgoliul apelezi la cuvinte pentru a crea valuri si reactii? Eee, aici gresesti.Pentru ca inseamna lipsa de respect pentru ei (tu poate o consideri gluma) si va fi lipsa de respect si pentru presupusele fete deosebit de atragatoare cu care ai vrea sa deschizi o conversatie.
Te-am incurcat? Probabil am folosit aiurea una din cele 1000 de metode de a transmite un mesaj in scris. O sa imprumut de la tine ¨cocky funny¨ asta daca nu-l am prea dezvoltat, dejawinking

9 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eu sunt un baiat deosebit de atragator si sexi. Te rog, nu as vrea sa ma pupi in cur, dar as vrea sa ma cuceresti cu o replica originalá.
Prefa-te ca esti o pustoaica extraordinar de urata.Cucereste-ma!
PS Crezi ca fetele alea dau doi bani pe doua cuvinte aruncate aiurea doar de dragul de a impresiona? laughing

| Dizzydizz a răspuns:

Cel mai mult urasc aceste replici.Sau cele asemanatoare.
1000 cuvinte nu fac cat o fapta.
nu mi pl nici asa sa nu ma fac draguta sau stiu eu, dar totusi nici cu replici d *** nu merge l minetongue

| Altair22 a răspuns:

Kiss-ass poti fi si din politete. De cele mai multe ori se intampla...

Cum ar fi sa vezi o domnisoara matura ( < 40 de ani ) grasa, cu mustata, si care arata ca un curcan din departare si ca o broasca, cand vine spre tine si ca o f**ti balena MOBY DICK cand e la un 1m de tine.

Iar tu ii zici : " big grin Ioooi, doamna W ( de la dublu HUGE ) dumneavoastra chiar siti sa aveti grija de dumneavoastra, si ce...Doamne! ce TEN minunat! :X "

Chiar fluffy :X

Sincer, unii oameni nu gusta din remarcile unor "kiss-ass people", deoarece isi cunosc propriile limite si au un teritoriu moral al lor propriu, si cand simt ca cineva il invadeaza - Pop! goes the weasel! -- si da un croseu'. Si ultimile sale cuvinte vor fi " Hasta la vista, baby - 15 ani de kick-boxing totusi au ajutat la ceva! laughing)

Yeah... presupuneri doarbatting eyelashes

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Un eventual raspuns:''ma bucur ca deja) pentru tine, am trecut la stadiul de prieteni'' din doar doua vorbe`winking...SI la tot ce ai zis tu mai sus'' conteaza foarte mult cu ce ATITUDINE spui asta. bine, sunt si fete carora li se pare ''interesant chiar o provocare un baiat de genu asta''asa va avea cui sai dea replici inapoi.in acelasi modwinkingsa te trateze exact ca pe un''prieten'' asa cum ii tratezi tu pe eventualii tai prieteni'', sa-ti plateasca cu aceeasi moneda(daca o duce capul)winking`

| zuzi_4846 a răspuns:

De la a "pupa in..." si pana la "a da un sut (tot acolo) cu varful de la ciocate" este cale luuuuuuunga. Daca vrei sa stii cum as reactiona eu daca as primi o intrebare de genul "originalelor" tale, imagineaza-ti cum ti-ar sta cu un toc de 10 cm infipt acolo unde nu vrei tu sa ne pupi (noi cu atat mai putin).

| esapament explică:

@nony, ai dat un raspuns folositor si vreau sa te felicit pentru originalitate amice.

cuvintele nu sunt totul. mai sunt si hainele, respectul de sine, peacocking, body language, buying temperature, calibration, routines, openers, attraction, comfort building, locking in, cocky funny, demonstration of higher value, indicator of interest, qualification, disqualification, neg theory, false time constraint, number close, kiss close, seduction, last minute resistance, evolutionary psychology, mindsets etc etc

Nu simt nevoia sa impresionez pe nimeni, nici sa iti inchid gura, e posibil sa gresesc, o fac de multe ori, si nu te contrazic.Nu sunt un computer.

| esapament explică:

@nony, ai dreptate, te apreciez pentru sinceritate.

sunt uimit cata lume este sincera atunci cand esti direct.frumos.

| Luffy a răspuns:

De obicei la ''pick up lines'' de genul asta rad de ma sparg
i love humor
dar daca intrece limita, adica doar frase din astea zici, ma enerveaza si nu te bag in seama
de obicei la amici din grup si eu ma folosesc de acel tip de umor '' exista o chestie numita dus, incearca'', ''schimbati deodorantul cu miros a transpiratie pls'' si multe alte chestii, asa cum si ei si ele fac observatii de genul asta, binenteles nu-s una dupa alta timp de muuuuuuuult timp si dupa fiecare una toti ne radem
rasul ii foarte hmmmmmm sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varul tau nu vrea silicoane? Unghiile sint asa din cauza lipsei totale a unei unghiere.Parul e frumos, asemeni unei capite de fin in urma furtunii.Despre lucrurile stiute nu-i decit unul singur, acela ca nu stiu nimic.Cu pupatul esti tare. Poti de la distanta? M-ar bucura si o tratatie ca pentru dusmani.Important e sa ma simt luat in seama.