| calutuuuu a întrebat:

TE IUBESC!love struckkiss iti dau un kiss... dar sa imi spui ca ma iubesti si tu!love struck (ai citit paranteza degeaba...laughing)

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Te iubesc asa de mult incat nici nu cer fundabatting eyelashes

12 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Some nu prea inteleg intrebarea ta

| Kristtine a răspuns:

Te iubesc de numai pot. Esti o scuuuuuuumpaaaaaaaaaaaaaaa.;|

| calutuuuu explică:

Merci, CHR, si tu esti o dragutzaaaaaaa... happyhee hee

| bdn23 a răspuns:

Te Iubesc!
Te, doresc!
Date dracul ca glumesc!

| AlQaeda a răspuns:

Nu-ti spun no talking

| calutuuuu explică:

AIQaeda, atunci nu primestinici kiss si nici fundita!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi trag palme rolling on the floor).
Normal, as fi facut ca toate cele pentru intrebarea asta care nu e intrebare.
Dar mersi pentru ca mi'ai adus zambetu pe buze laughing kisskisskiss.
Kiss kiss!

| hahaha a răspuns:

Si care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum era aia thinking
Rad cu tine si glumesc, poate crezi ca te iubesc.
Eu iubesc dar nu pe tine, cand am timp iti spun pe cine. blushing

| anonym_4492 a răspuns:

Te ador esti vyata mea:*:X:*:X

| calutuuuu explică:

@CocaCola, si cand vei avea timp?laughingrolling on the floor
@anonym, nu te pot crede pentru ca nu ma cunosti...sad

| calutuuuu explică:

Am dat vot ''folositor'', ''amuzant'' si ''inteligent'' la toti!kiss