| anonim_4396 a întrebat:

Te poti indragostii in 2 zile?straight face Ce poate insemna ca am fost cu un baiat 2 zile si n`a mai vrut sa continuam...si acum simt ca ma doare inima, il vreau inapoicrying

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Posibil sa il placi dar sa te fi indragostit asa repede?! Sincer, nu cred... poate te-ai atasat foarte mult de el si crezi ca il iubesti. Eu zis ca doar il placi, nu ca te-ai indragostit de el. Poate nu a mai vrut sa continuati deoarece el nu simte acelasi lucru ca tine ( zic si eu, poate fi o posibilitate). Asta e! Mai sunt baietii!happy Pa'pa!

13 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Nu cred ca te poti andragosti an 2 zile e prea...mai bine poti zice ca e dragoste la prima vedere ca ati place foarte mult de el dar nu poti iubi asa repede.Si nu stiu tu trebuie sa al antrebi de ce nu te mai vrea cine stie poatew ai fost doar o distractie pentru el.Si daca tu al vrei anapoi si el nu te vrea mai bine lasa-l nu insista

| Catalina_6831 a răspuns:

Indragosti, in nici un caz. poate doar l-ai placut, nimic mai mult

| t0xic1girl a răspuns:

Nu. poate ai simtit o atractie puternica pentru el da` de dragoste nici nu se pune problema in 2 zilehappy. Nu fi suparata[-x...in cateva zile nu o sa mai simti nimic pentru el...sunt o gramada de baietii pe lumea asta ca sa-ti bati capu pentru unu cu care ai stat doar 2 zile.:XBafta:*

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate fi vorba si de orgoliu, deci nu visa la iubire.
Nu poti iubi pe cineva fara sa il cunosti; in cel mai ''bun'' caz tu esti indragostita doar de aparente!

| ZeYa a răspuns:

Da, te poti indragosti in doua zile.
Inseamna ca nu esti genul lui, treci peste.

| plintzesita a răspuns:

Poate a vrut doar sa isi bata joc de tine sau poate facuse un pariu cu cineva ca poate sta cu tinesad

| Floreenofficial a răspuns:

Pai daca nu te vrea nu ai ce sa faci. da-l incolo. o sa isi dea seama candva ca a gresit... dar va fi prea tarziu.

| mgtow a răspuns:

Te indragostesti in act dintr-o data dar e o prostie treaba cu dragostea pentru ce sa iubesti daca suferi dupa aia? Mai bine sa ai amici/e si e bine asa

| cary29 a răspuns:

Atractie poate fi dar dragoste ba.Inseamna ca doar te-ai intalnit cu el nu si ca ai fost cu el atata tot. Daca nu te mai cauta inseamna ca ai fost doar ceva cu care sa isi umple timpul liber, o alta cucerire si poate te-ai aratat prea "indragostita" de el.Incearca sa nu te mai gandesti la el si zi NEXT, considera ca ii o experienta prin care oricine trece, invata din greseliwinking

| ElenaMaria a răspuns:

Viata merge inainte. Iubirea e tot ce vrem si la final e tot ce am avut. Daca el nu a vrut sa continuati tu trebuie sa te pui pe picioare.Gandeste-te ca asta a fost si ca poate ai invatat ceva din toate astea.Fii tare!

| Opt1k a răspuns:

Cum sa nu poti.eu cred in dragoste la prima vedere pentru ca mi s-a intamplat! te poti indragosti intr-o secunda ce mama mamii ei de trebuie!

| vlad210 a răspuns:

Mda mi s-a intamplat la fel cu o fata. Asa credeam si eu la inceput, dar mi-au zis mai multi ca nu e dragoste. E doar sentimentul ala de la inceput.

| lavynika a răspuns:

Nu cred in genul asta de dragoste, poate doar atractie.