| ioana_2416 a întrebat:

Test barza care a iesit negativ, dar a fost facut seara, dupa 9 saptamani. Exista sanse sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

50%-50%. Depinde, daca ai respectat, toate indicatiile de pe cutie. Dar, cel mai bun test, ar fi un control ginecologic, care te-ar scuti de toate framantarile legate de sunt sau nu sunt insarcinata. Tinand cont, ca ai deja 9 saptamani de la ultimul contact, este bine sa te grabesti. Dac nu ai dori sa ai acel copil, acum se mai poate face ceva. Dupa aceea, este mai tarziu.
Multa sanatate!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca testul nu era expirat si l-ai facut corect, nu esti insarcinata.

| Crisu a răspuns:

Mai fa un test ca sa fi sigura. happy

| Papusik a răspuns:

Mai fa un test ca sa fii sigura. love struck

| trifescugabriela a răspuns:

Iti spun si tie ceea ce la spun si altor persoane! Sfaturile noastre nu te ajuta cu nimic acum! Mai mult e posibil sa te nelinisteasca si dupa cand afli adevarul sa fie totul bine sau sa fie si mai rau decat spunem noi! Deci cea mai buna solutie este sa TE DUCI LA UN GINECOLOG!