| Klandestin a întrebat:

Texte de dragoste pentru ea?

4 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Hai in Mercedes
Hai in avion
Si la sutien sa-ti bag un milion.

| ksuper31 a răspuns:

Din primul moment în care am observat, m-am înduioşat. Aveai ochi, urechi, nas şi gură. M-ai cucerit cu aparatul dentar. Probabil câmpul magnetic generat de acesta atrăgea placa de metal asamblată în creierul meu după operaţia pe care am suferit-o după ce am auzit că exişti.
Succes!

| Klandestin explică:

Betrix, asa-i, dar din cand in cand laughing

| Betrix a răspuns:

Da sigur niste necunoscuti o sa iti dea cele mai frumoase si amoroase texte pentru ea.
Ps: daca as fi ea nu as vrea sa imi dea cineva texte de pe un site