| KiaraHoney a întrebat:

Ti-ai schimba religia pentru persoana iubita daca ea ti-ar cere asta?

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Cred ca da, insa nu m'as conforma! Convingerile si sentimentul din interior nu se pot schimba. Cu alte cuvinte religia se poate schimba, dar credinta.,., nu!

6 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Nu, nu as face asta...

| Chris a răspuns:

Nu, o persoana care te iubeste nu iti cere sa iti schimbi principiile si credintele pe care le-ai respectat o viata peste noapte.

| Broadband a răspuns:

Nici mort

| dani_3310 a răspuns:

Nu crd

| yasmin1407 a răspuns:

Eu da, si inainte ca sineva sa imi sara in cap...eu chair acum trec prin asta, am fost crescuta intr'o familia care mi-a spus sa imi fac singura calea, sa fac totul cum vreau eu, si nu am crezut in Dzeu, apoi a aparut el, dintr'o alta religie si mi-a aratat ce inseamna Dumnezeu, m'a dus la el la biserica si mereu mi-a sters lacrimile cand plangeam... azi cred in El si ii multumesc in fiecare zi si da pentru iubirea mea care m'a invatat multe as trece

| altcinevaaa a răspuns:

Daca m-ar iubi nu ar cere asa cevawinking parerea mea.