| Parintele a întrebat:

Ti-ar placea sa participi la o orgie sexuala?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da, as incerca. Mai ales cu persoane de pe acest site.
Sunt singura persoana de sex feminin care ar vrea sa incerce o orgie? Oau, ce o sa mai iasa cu atatia barbati!
Marfa. Cand o facem? Mi-ar place si doar sa ma uit.

61 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Nuu

lolita
| lolita a răspuns:

Mai da ce intrebari pui si tu. vrei sa ne inviti si nu stii cum?

| Sara a răspuns:

Clar NUUUUUUUUU:o:o

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sa zicem... dar nu mai mult de 3 laughing

eileen
| eileen a răspuns:

Eu nu as face asa ceva nici cu pusca dupa caphee hee

| Parintele explică:

Crisu...eu am participat.Raspunsul tau care este?big grin

| Parintele explică:

Hai sa vedem ce zic baietiihee hee

| Parintele explică:

Crisu... o sa mai cresti.si o sa mai vedem noihee hee

| Parintele explică:

Lolita...acum fac lista.pacat ca suntem mai multi de 3 ca vad cativa care vor doar in 3
crisu.macar poti sa vi sa te uiti.winking

auran
| auran a răspuns:

In nici un caz

Janina
| Janina a răspuns:

Doamneeeee...asta e intrebarea intrebarilor de pe TPU!
apropo baietel: NU

| moonY a răspuns:

Daca as afla ca maine vine sfarsitu' si nu in 2012laughing

| moonY a răspuns:

Dupa matematica mea..am fi doar doi

| moonY a răspuns:

Ok.eu ma retrag (plec sa mai caut un baiatlaughing.sa fim in egalitate numerica.pentru ca mi'e mila de emil.

| moonY a răspuns:

Pt mine...bro face oricelaughing)))
si asa te lauzi tu? ca se descurca? ma dezamagesti ioana, aveam incredere in tine!

| JustMeFlory a răspuns:

Nu.laughinglaughing...

| ioanaa a răspuns:

@moony : daca vin si eu, o sa fim 3 laughing

| ioanaa a răspuns:

Eu cred ca Emil o sa se descurce. daca nu, il ia pe Bro in ajutor. daca acesta accepta, normal happy

| Ben. a răspuns:

" ba! hai sa facem o orgie!
ok! da', cine mai vine?
pai dc vine si nevasta-ta suntem 3!

| Crisu_8081 a răspuns:

Tu ai participa? nu de alta, dar tu ai pus intrebarea

| Crisu_8081 a răspuns:

Bravo, No God...inseamna ca esti a groupie cand of guywinking e treaba ta ce faci si cu cine sau cati faci.eu nu-s genu'...imi place sa fiu decat a unuia, nu a tuturorhee hee romantica de minelaughing

| Crisu_8081 a răspuns:

@tukhey23: bune la suflet?laughing nebunaticule!tongue

| Crisu_8081 a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin "a creste", dragul meu No God!happy maturitatea nu se desemneaza dupa cati parteneri de nebunii aibig grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Neah, mai bine fac striptease pentru vecinul meu din casa alaturata...ca tot se holbeazalaughing oricum merci, gestul "conteste"laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

De unde stii ca n-am participat deja?laughing...laughing
Nu, acum nu mi-ar placea, dar pe viitor...maybe.

| anonim a răspuns:

Sub nici o forma, insa penytru moony, as face o exceptie. apropo, sa stii ca maine va veni sfarsitul lumii. te astepppppppppppppppppppppt!laughing tongue rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@moony-si? este de ajuns.tongue

| anonim a răspuns:

@ioanaa-asta deja suna a orgie.insa este destul de placuta!tongue