| Parintele a întrebat:

Ti-ar placea sa participi la o orgie sexuala?

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da, as incerca. Mai ales cu persoane de pe acest site.
Sunt singura persoana de sex feminin care ar vrea sa incerce o orgie? Oau, ce o sa mai iasa cu atatia barbati!
Marfa. Cand o facem? Mi-ar place si doar sa ma uit.

61 răspunsuri:
| anonim a răspuns:

@moony-dar de unde stii ca ioanaa nu spoune adevarul? poti tu sa bagi mana in foc?tongue rolling on the floor

| CrucifiedCountess a răspuns:

Desigurlaughing

| dulshe a răspuns:

Nu:-& nu stiu daca este vreo fata de pe aici care sa zic dabig grin dar in schimb baietii sunt primii la acest lucrulaughing

| danutsik a răspuns:

Obs in ultima vreme pe voi preotii va atrage foarte tare asta laughing

tu ai vrea?

| selef a răspuns:

Da!!!

| bibitza a răspuns:

Niciodata straight face

| sergiu25bc a răspuns:

Fiind baiat nu as participa la o astfel de intalnire, nu de alta dar sunt genul de tip care este de moda normala, adica doar eu si ea, aleasa inimii mele, nu in grup sorry. sper sa nu am vreun vot stupid dar e parerea mea.

| AllenTJ a răspuns:

Da eu cu inca 3 tipe rolling on the floor

| xXx_6498 a răspuns:

Eu da si nu doar o orgie eu as facea cu 100 femei la rand.laughing

| Wtf9000 a răspuns:

Lol NU! De ce as vrea sa fac asta...

| Wtf9000 a răspuns:

Vad ca multi au zis da sau poate... Spuneti-mi ca glumiti, va rog.

| tukhey23 a răspuns:

Poi nu zic toti:dragostea nu are limite etc.Eu as participa, dar cu multe conditi. sa fie fete bunehee hee

| RUMBURAK a răspuns:

Pai si lu taticu tau satan ii plac doar lucruri din astea.sa va impuiati ca niste draci scarbosi. e exact imaginea care iti reprezinta modul de gandire.

| sese a răspuns:

Da

| sese a răspuns:

Niciodata sa nu spui... niciodata!

| LittleZyzy a răspuns:

Nu, niciodata.

| DUTCH a răspuns:

Ma bag.

| vio a răspuns:

Nuuuuu......ca nu ma simt in starelaughing

| vio a răspuns:

Nuuuuu......ca nu ma simt in starelaughing

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Un mare DA! Visul oricarui baiat exte sexul in grup! Am savurat odata acest lucru, cu 2 tipe in pat... ce sa zic-extraordinar! Cu siguranta as mai repeta acest lucru! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi place intimitatea în doi, sentimentele să ne fie alături pentru a ne împlini iubirea.
Răspuns: Nu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu. Consider ca ar fi o experienta destul de ciudata si cu efecte negative... dar poate ma insel, nu stiu.
Probabil barbatilor le-ar fi mai usor dar eu nu ma vad intr-o asemenea conjunctura. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac aglomeratiile, cel mult in 3!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu pe cineva care a organizat acasa.se stingea becul si ...care pe cine apuca. dupa trei runde zice el...bai baieti, hai sa ne organizam oleaca.pai e a treia oara cand o iau la mansarda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU stiu de ce fetele nu au curaju sa recunoasca c si lor lear place (fetele mature)nu fetele lu mami si tati, rusinoase etc.ar fi prea tare viata e scurta merita sa incerciwinkingsa te distrezi cat poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bineinteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu anumite condity

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| . a răspuns:

Been there, done that cand eram si eu mai tanar. Daca se baga si domnisoare de 10-12 ani, poate ma bag si eu, da-mi iau cagula si sa fie filmata orgia. laughing