| maissner a întrebat:

Ti s-a intamplat sa te indragostesti de cel mai bun prieten al tau(avand in cosiderare ca cel mai bun prieten are sex opus tie)? Ce ai facut cand ai realizat asta?

3 răspunsuri:
| daiannna_9951 a răspuns:

Pff chiar mi s-a intamplat acest lucru.E foarte nasol pentru ca e prietenu meu si imi era greu sa ii spun uite imi place de tine...ne-am dat seama ca ne placem amandoi fiind prieteni de foarte mult timp ne intelegeam din priviri asa ca ne-am decis sa incepem o relatie dar daca ne vom desparti tot prieteni vom ramane...Am fost putin cam speriata dar daca il iubesc si ma iubeste.eu zic ca ai putea sa ii propui tongueblushing

| NoName27 a răspuns:

Da. si n-am zisi niciunu nimicbig grin am lasat lucrurile sa se intample de la sine. asa s-a intamplat ca intr-o seara a venit la mine sa ne uitam la un film si cand a plecat m-a sarutat. a fost cam ciudat la inceput dar m-am obisnuit si suntem si acum impreuna big grin

| KyTTy_2552 a răspuns:

Buna ) mie mi s-a intamplat fix asa dar eu na stiut ce sa fac dar eu apoi i-am spus ca il plac dar eu de atunci deloc nu am mai vb cu el deloc dar apoi peste o luna eu m-am vazut cu el si apoi atunci mi-a spus ca el m-a placut mereu dar nu l-am crezut deloc, deoarece eu am aflat ca el avea prietena atuncia ))) dar iti zic succese multe)))