| kicsihari23 a întrebat:

Ti s-a intamplat sa te indragostesti de o fata despre care credeai ca nu o sa fie niciodata impreuna cu tine si totusi ai reusit sa o cuceresti? Spuneti-mi daca vi s-a intamplat asa ceva si daca da spuneti cum ati cucerit-owinking.

4 răspunsuri:
| Izabelaisa a răspuns:

Da big grin mi s-a intamplat happy eu sunt (fata) si m-am indragostit de iubitul meu suntem acum impreuna dupa 1 an jumtate big grin
si eu ma uitam la pozele lui si faceam doamne cum sa stau eu cu el deci nu m-as vede laughing adica credeam ca el nu se va uita niciodata la mine dar uite ca suntem fericiti si ne iubim big grin pai eu l-am cucerit sti cum? Am fost eu insumi cu nebunile mele happy si l-am cucerit din prima tongue deci fi tu insuti razi mereu socate la suc altceva vorbeste cu ia fa-o sa rada tongue sa nu apara monotonia propune-i ceva nou nu stiu cheam.o si la fodbal laughing) eu ma duc mereu cu iubi :-s desi ma impiedic mereu de minge si el rade de mine nu are nimic ma invata el laughing))) apoi la biliard o seara amand2 mergeti jucati biliard sau cu prieteni haide ma sus esti baiat ce naiba voi baieti mereu uimti fetele cu orice tongue sucess

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Nu m-am indragostit de o fata ci de un baiat(is fata) si eram mult prea diferiti nu am crezut ca va fi ceva vreodata asa c am preferat sa il ignor ca sa il uit, si asa a ajuns el sa se indragosteasca de mine si suntem si acum impreuna dupa un an:angryaproape).

| SecretLover10 a răspuns:

Da.Este o fata la mine in clasa. si in anii mai mici (1-4) ma comportam f urat cu ea, ccand lumea imi spunea ca imi place de ea spuneam nu, dar anul acesta mi s-a pus pata pe ea si o iubesc atat de mult incat ma gandesc mereu la ea.MA comportam f frumos cu ea ii trimiteam emoticoane de dragoste pe mess iar intr-o zi minunata mi-a zis ca ma iubeste, deci totul fine de la sine, tu trebuie doar sa o cuceresti.

| angelina_2665 a răspuns:

Da s-a intamplat numai ca eu sunt fata! de la inceput numi placea defel ma komportam rau eram indiferenta si chiar cind mi-a propus sa fim impreuna i-am spus nu! dar el se tot tinea de mine, si nu ne intilneam de la inceput doar eseam seara la primblari! dar totusi am incepu sa ne intalnim si acum sunt foarte indragostita de dinsu, nu ma inkipui o zi fara el suntem deja de 6 luni impreuna! niciodata nu credeam in asa ceva dar iata ca am inteles ca totul e posibil