| streetdisaster a întrebat:

Ti s-a intamplat vreodata sa iubesti o persona si acea persoana sa nu simta nimic pentru tine? mi se intampla prea des in vara am cunoscut un baiat. si mi-a placut foarte mult de el. eram indragostita pur si simplu dar el nimic. dupa un timp l'am uitat iar acum in aceasta iarna iar s-a intamplat sa il intalnesc, si din nou m-am indragostit de el dar el are prietena, iar eu ma inteleg bine cu ea, deoarece ne'am cunoscut la o cabana alea alea... ce sa fac? help me please. =[

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Da...am patit si e dureros happy nu mereu iti sunt impartasite sentimentele.Va trebui sa renunti si sa cauti pe altcineva(stiu ca in momentul asta nu ai vrea pe nimeni altcnva decat pe respectivul), e greu, insa incearca sa fii fericita si sa te gandesti ca nu e singurul baiat din lume+ca nu te merita!

2 răspunsuri:
| BlueLine a răspuns:

Evital nu ai ce sa faci tongue mai ales daca el are prietena nu ai cum sa actionezi incearca sa-l eviti cat mai mult

| Maria123 a răspuns:

Am patit si eu chestia asta de atatea ori incat m-am hotarat sa nu-mi mai placa de nimeni laughing Pai ce poti sa faci...sa incerci sa-l uiti si sa cauti alt baiat de care sa-ti placa poate ai mai mult noroc.winking