| andeeee a întrebat:

Tie ti-ar placea daca i-ai spune cuiva un secret iar acela sa aspuna la toata lumea?

7 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Nu,binenteles ca nu mi-ar place acest lucru, ar fi un gest urat din partea persoanei respective si mi se pare corect ca atunci cand ii spui unei persoane un secret acesta trebuie sa ramana intre voi, persoana care nu face acest lucru nu este de incredere si a 2 oara nu trebuie sa ii mai spui nimic.

| Dash a răspuns:

Normal ca NU, nimanui nu i-ar placea.

| Chimilica a răspuns:

Nu, normal ca nu.
Nimanui nu-i convine sa aiba asa un " prieten ".
Am pus in ghilimele pentru acel om care te tradeaza nu se numeste prieten!
Prietenii se gasesc greu. Mai bine unul adevarat decat multi falsi.
Privesti incet prin lumea asta rea, vezi cu ochii tai cum te tradeaza cineva, prieteni numai sunt prieteni decat pentru bani, mereu se intampla asta. Funda?

| chiury a răspuns:

nu...dar depinde cat de mare e secretul si cat de importantwinking

| euionutz a răspuns:

Pai daca te-a mancat si ai zis secretul!

| ringo a răspuns:

Cum sa nu imi placa ...ador asta! Inavata sa cunosti oamenii, apoi sa le incredintezi''secrete'' laughing

| viatafrumoasadartrista a răspuns:

Am trecut prin chestii din astea de multe ori, urasc acest lucru, si de aceea nu spun nimanui secretele, decat celor in care am incredere!