| SunshineGirl a întrebat:

Tipul care`mi place mie si-a facut o amica, colega de clasa cu mine cu care vorbeste destul de mult si careia ii acorda destul de multa atentie.Credeti ca o place?

P. S. : Ea chiar nu arata rau...

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Din moment ce îi acordă destul de multă atenţie eu zic că da. Asta e. Baftă!

| Ririru a răspuns:

Nu neaparat.winking.
Stii, si eu am un amic foarte buna, care`mi acorda MUUULTA atentie laughing. Si stiu sigur ca nu simte nimic pentru mine. Deci, nu neaparat. happy. Cel mai bine iti poate raspunde el. Daca nu, vei afla singura daca se combina.

| Dizzydizz a răspuns:

Daca ink iti mai da un gram de atentie, poate vrea sa te faca geloasa.
Mai mult ca sigur.
Asa sunt baietiichatterbox
trash

| PTROApetition a răspuns:

Depinde. Poate sunt doar prieteni buni.