| menUU a întrebat:

Tipul de care imi place, a spus ca ma suna sa stabilim o intalnire...doar noi doi! Ce sa fac daca imi cere prietenia de la prima intalnire singuri! Singuri ca pana acum de 4 ani ne tot intalnim cu prietenii, dar imi place de el, si lui de mine(pentru ca mi-a spus-o) nu stiu ce sa ii spun! Sa ii spun "DA"sau"NU STIU, MAI VORBIM"! Pot sa spun ca il cunosc destul de bine, adica e pe placul meu...la locul lui! ce sa fac? Daca gresesc, voi ce ziceti?kiss

Răspuns Câştigător
| UzzyAlex a răspuns:

Dac e pe placu tau si el chiar te place nu prea o sa iti ceara prietenia ci o sa incerce sa te sarutea sau sa faca un gest care sa insemne asta dar dac nu facea asta o sa te intrebe ori la plecare ori nu stiu laughing succes Si zi Da tongue

2 răspunsuri:
| SpEEdz0r a răspuns:

Spune DA! Tine`l in "proba" 2 saptamani.

| rbby a răspuns:

Spune da