| silviu_4058 a întrebat:

Toata lumea stie ca tinerii-ma refer la baieti (13-18) sunt inebuniti dupa organul sexual feminin. vreau sa stiu si daca fetele sunt la fel la acea varsta sau macar daca sunt cat de cat interesate de sex (nu in sensul ca ar vrea sa faca, in sensul ca vor sa se cultive ) ofer funda

Răspuns Câştigător
| Deatheyes a răspuns:

Unele sunt, dar nu vor sa recunoasca. Eu zic ca majoritatea sunt, si nu vor sa recunoasca. Dar mai sunt cateva care nu sunt.

7 răspunsuri:
| RemaxiS a răspuns:

Ele nu-s de la 13 ani ele is de la 11 chiar daca nu par

Răspuns utilizator avertizat
| rayny a răspuns:

Depinde de persoane nu toate prefera sa faca dragoste asa de tinere dar baieti da pentru ca ei nu stiu ce consecinte exista

| kpr a răspuns:

Hohoooo.nici nu iti inchipui.sa iti pov o faza...Ok deci cls a 7-a la ora de sport.mi-am adus manusile de portar pentru ca imi place sa apar f mult.La sfarsitul orei mi-am bagat manusile in buzunare si arata de parca o aveam de 20-25 in erectie.M-au vazut niste fete si s-au uitat la mine cu o fata de :O si am scos manusile din buzunare.Au inceput sa rada cu pofta.pnm.Poti sa deduci din ce ti-am zis

| agbdlkid a răspuns:

Intrebarea ii la o suta :rolling on the floor

| caporalul a răspuns:

O parte is dar au niste fite
cand aud de penis sau de alte lucruri nu mai zic mai departe ca ma enervez oricum cred ca ia priceput ideia

| Sonny a răspuns:

Prima oara cand il vad, zic ca ii un cutit, si ca vrei sa le tai, dupa care incep sa se acomodeze cu ideea si cu el, si devin relaxate, dupa care devin dependente.
Clasicul caz al oricarui viciu. big grin