| angel_5676 a întrebat:

Toate organele genitale feminine sunt identice? Cam cate tipuri sunt?big grin Si vr si niste raspunsuri serioase, nu la misto.

7 răspunsuri:
| andreea7520 a răspuns:

Chiar nu ştiu ce să-ţi spun, toate sunt la fel, credlaughing n-am controlat pe nimeni până acum! laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Seamana cam tot atat de mult cat seamana fetele femeilor intre ele.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dimensional, cromatic, fiziologic functional si senzorial sunt extrem! - incredibil de diferite! - n-ai vazut in filme?!

| dana1986 a răspuns:

Teoretic toate sunt la fel, practic au mici diferente de elasticitate si rigiditate ale tesutului himenal, organele genitale externe se diferentiaza sub actiunea hormonilor.

| fabiola a răspuns:

Oamenii sunt identici?

| Cretzule a răspuns:

Poti afla in Balada Piz. ei rolling on the floor

| mermadia a răspuns:

Fiecare suntem construti diferit, dar daca chiar vrei sa vezi, iti recomend "la rece"niste filme xxx pentru a vedea diferentahappy