| AdinaSophie1998 a întrebat:

Tocmai am aflat ca iubitul meu m.a mintit in legatura cu relatia noastra...s.a prefacut in astia 3 ani de cand am fost impreuna..plus ca nu vrea sa-mi recunoasca in fata...ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Heii. Am patit asta acum mult timp, si recunosc ca a durut al dracului de tare. Stii, un barbat cand face alegeri, trebuie sa si le respecte. Daca nu isi respecta alegerile, nu se respecta nici pe el.Genul asta de baietii se considera barbati facand chestii de genul si batandu-si joc de 3 ani de relatie. Ar trebui sa invete ca o relatie implica multe..si dupa o faza de genul asta, se pot distruge multe. Sfatul meu e sa dai ochii cu el cat mai repede si sa pui piciorul in frana. Increderea e un mare pion intr-o relatie, si daca a gresit o data, va gresi mereu. Sa ii spui chestiile astea cand vei da ochii cu el, si sa il consideri guma peste creion. Nu te merita nici negru sub unghie.winking

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica in ce sens te-a mintit? S-a prefacut ca te-a iubit sau ce? Cred ca asta e doar in mintea ta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta 3 ani de zile acelasi cearsaf, evident e momentul despartirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ar recunoaste, ce s-ar schimba? Nu te-ar mai fi mintit in astia trei ani?

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cu ce a mintit?

| asdfghjkl1231 a răspuns:

Te-a mintit. In legatura cu ce?