| onyy a întrebat:

Tocmai ce m-am despartit de prietenul meu.Ma simt extrem de singura si trista. El vorbeste la telefon cu alte fete, eu nu am pe nimeni.Singura persoana e mama.As vrea sa imi fac cativa prieteni, macar pe mess sad Sa discutam.As dori in special baieti deoarece ma simt cam frustrata pentru ca el vorbeste cu fete si eu nu. Daca e cineva in situatia mea, sa ne ajutam reciproc sad sa imi lase id daca doreste.Multumesc

5 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Stiu cum e, dar incearca sa nu il mai bagi in seama pe baiatul ala, asculta muzica vesela de exemplu Puya laughing si iesi mai mult cu prietenele tale, si gandeste-te la alt baiatwinking

| seby19 a răspuns:

Cati ani ai? Cat timp a durat relatia? Cum a fost? Pana in ce stadiu ati ajuns?
Probabil nu o sa mai intru la intrebarea asta, asa ca imi poti trimite mesaj privat daca doresti.

| Denisa_9583 a răspuns:

Hey^
Eu sunt fata. dar daca vrei iti pot da id lui iubilove struck. El intelege fetele orce situatzue ar aveabig grin.Id: ionutz_ale_besk28

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alesia.comi

| adasdsadsaasdsa a răspuns:

Daca doresti sa vorbim add: robert_domino2006 te pup :*