| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai m am despartit de prietenul meu acum cateva zile, si as vrea sa va cer niste sfaturi, pentru ca simt ca si cum am pierdut o parte din mine.
El era cam totul pentru mine.sad Ma facea sa zambesc, ma incuraja etc, iar acum nu stiu ce o sa ma fac fara el. crying
Va rog spuneti-mi cum as putea sa il uit. sad
Ar fi bine sa raman singura sau sa incerc cu alt baiat?[dar mie imi e frica, pentru ca nu pot sa fiu cu altul decat cu elcrying]

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Vorbeste inca o data cu el,poate mai exista vreo sansa. Daca el refuza, lasa-l... poate se va intoarce dupa un timp. Nu dispera, lasa-l un timp, sa vada daca ii este mai bine fara tine.

7 răspunsuri:
| Originalone a răspuns:

Daca era chiar asa bun, de ce ai renuntat la el.
Cred ca ai realizat asta doar dupa ce l-ai pierdut.

| Lifeno4 a răspuns (pentru Originalone):

Si mai vreau sa zic, ca relatia asta nu a fost ceva asa la "misto" a fost serioasa, si a durat 1 an si ceva in pnm, deci poate mai avem o sansa nu? :-s

| Originalone a răspuns (pentru Lifeno4):

Mai gandeste-te si leagal de tine

| adanda a răspuns:

Conteza din ce motiv v-ati desparti:d daca nu e prea grav, adica nu te-a inselat sau nu ti-a spus clar ca s-a saturat de tine ai putea incerca sa te impaci cu elthinking poate si el simte la fel k tine :d

| Lifeno4 a răspuns (pentru adanda):

Faza e ca nu ne am mai vazut de vreo 3 saptamana. nu stiu ce sa fac... crezi ca ar mai trebui sa astept, poate imi da vreun semn de viata?

| adanda a răspuns (pentru Lifeno4):

Nu astepta semne de viata baieti (nu toti) sunt mult mai orgolioji k noi... cauta-l u incearca sa-i trezesti sentimentele ascunsethinking

| Catcherintherye a răspuns:

Pai dc te-ai despartit?!?!?!