| Gaby212 a întrebat:

Tocmai m-am intors de la o petrecere de Craciun...A fost organizata de prietenii mei. Ideea este ca ma simt groaznic acum...
Anul trecut,in aceeasi zi, am fost tot in acel loc.Am ascultat aceeasi muzica, alaturi de aceleasi persoane...Dar eram cu EA.Anul asta am fost singur.
Lucrurile s au schimbat intre timp...Sentimentele ei au disparut cu totul.
A fost oribil pentru mine sa repet experienta, de data asta singur.Toate colindele pe care am dansat au fost derulate una dupa alta.Fiecare imi aducea cate o amintire,de care credeam aproape ca am uitat.
Stiu ca sunt sensibil, dar eu inca o mai iubesc la fel de mult.Acum gandurile ma bantuie...Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nimic... vezi-ti de viata ta.
Esti inca tanar si ai multe zile de trait... ce ai "patit" acum se cheama experienta de viata...

| ciordeala a răspuns:

De ce sa asculti colinde cand exista manele...

| Csander a răspuns:

Daca ea nu mai simte lucruri pentru tine, trebuie sa treci peste, dar nu-ticlierde sentimentele pentru ea. O sa fie dificil, mergi inainte dar cu sentimentele dupa tine.

| Vasi_Don_1999 a răspuns:

Fratele meu. Luptă din nou dacă vrei sa câștigi

| MarianWLF a răspuns:

Daca s-a terminat, doar te otravesti singur gandindu-te la ea, evita scenarile imaginare cu ea sau momentele ca alea iti fac rau.