| anab2 a întrebat:

Tocmai mi s-a confirmat ca imi pierd timpu cu el. Are prietena de 2 ani jumatate.
http://www.tpu.ro/......-stiu-cum/

Nu inteleg de ce se poarta asa.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

O confirmare socanta!
Complet neasteptata!
Atunci, exact ca si tine, intreb si eu, pentru ce intregul teatru cu emotii si maini tremuratoare?
Poate ca ceva nu e in regula in relatia lui de 2 ani jumatate si vrea sa iasa din ea, dar nu joaca cinstit cu tine!
In nici un caz...
Va fi foarte greu acum pentru tine, dar nu-i mai da nici o atentie.
Nici una, ignore total.
Sa-si lamureasca singur tenebrele inimii si sa gaseasca apoi curajul sa se apropie.Desi,va fi mult prea tarziu.
straight face

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Pai ce idiot are prietena de 2 ani jumate si ii tremura mainile cand vorbeste o fata cu el?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are prietena, cel mai bine e sa te retragi, sa nu incerci nimic. Chiar daca e foarte tentant sa incerci ceva, inchipuie-ti cum s-ar simti iubita lui daca ar afla ca prietenul ei curteaza o alta fata.

Au o relatie de lunga durata si, chiar daca il placi si te doare ca momentan nu poate fi nimic intre voi, fa alegerea corecta!

| anab2 explică:

Nu am de gand sa intervin. Ma doare ca m-a facut sa ma indragostesc de el.

| MaiaMartinas a răspuns (pentru anab2):

Pff..complicata situatia.dar cel mai bine e sa-l uiti, incearca sa il eviti cat mai mult, sa rupi legatura cu el..ca sa nu te chinui singura..si fii optimista, baieti sunt multi, si o sa gasesti pe altcineva, capu sus!

| anab2 explică (pentru MaiaMartinas):

Maiamartinas, ai grija cu baiatul care iti place! la fel se purta si acesta, la inceput.

| MaiaMartinas a răspuns (pentru anab2):

O sa am grija, dar oricum nu sper la o relatie, ca suntem in aceeasi clasa si ar comenta unele daca ar fi ceva.dar nu stiu, acum ramane de vazut..si nu stiu la tine vezi cu baiatu asta, ca totusi din reactiile lui rezulta ca te place, dar nu stiu ca sa fii tu impacata, chiar daca e greu incearca sa vorbesti cu el odata si sa da-ti cartile pe fata..sau sa-l ignori..nustiu,dar e complicata treaba...