| anonim_4396 a întrebat:

Tot am stat si m-am gandit la o fata.S i am incercat una si alta dar nu a functionat.In mod clar este putin cam compicat si nu prea am dispozitia necesara ca sa explic.In orice caz nu stiu poate vrea sa ma faca gelos sau...
Si de cateva zile m-am decis sa renut si sa trec mai departe, dar am un semtiment ca nu ar trebui sau ceva de genu.
Hmmmm pareri?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

De ce te intorci la trecut.Da dovada de caracter si priveste in viitor sunt atatea fete. Ideea e sa iti largesti cercul de cunostinte.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Treci printr-o depresie sad?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fata respectiva te cunoaste, ai conversat cu ea pana acum?

| Petrica98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat de cat

| anonim_4396 explică (pentru Petrica98):

Esti evaziv, atat in intrebare cat si in reply, ce inseamna cat de cat?

| DDoctorita a răspuns:

Buna Petrica98.

Esti trist, suparat si singur... simti ca lipseste ceva/cineva. Si acel cineva e prezenta ei. In orice ruptura se intampla. Linistit ca vei trece peste. happy