| Smile3 a întrebat:

Tot pentru baieti:
Preferati o tipa SUPER desteapta, dar foarte urata, sau o tipa, NU PROASTA, sa zicem ca e mai nebuna si nu-i pasa de note dar totusi are poate doar 1 sau doi de 7-8 si restul 9 si 10 si arata bestial?!

43 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Dar cine spune ca ai de ales numai intre cele doua categorii? Ce, nu poti sa iti largesti orizontul? Eu prefer sa fie si frumoasa si desteapta, chiar daca pe acestea le cauti mai mult.

| Smile3 explică (pentru MitroKta):

Intrebam doar ce a-ti prefera intre cele doua(daca ar fi sa alegeti nu stiu...pur si simplu!)! nu am zis ca doar acestea exista!

| Smile3 explică (pentru clicksnap):

NU era despre mine! JUR! ...prietena mea era deprimata!(era despre ea!)..Doamne!

| Smile3 explică (pentru lauracraciun):

Am si zis ca acum nu stiu cat de bestial arat! ...si am recunoscut ca prietena mea arata mai bine ca mine!
Cand am zis ca fac parte din a doua grupa ma refeream cu notele: mi-au iesit doua medii de 8! ...Si cu faptul ca sunt mai nebuna!laughing. Spusesem intr-un comentariu ca in a 2a grupa nu stiu..se incadreaza cele mai nebune!laughing. ...si in plus, era doar o intrebare!
Nu puteti raspunde pur si simplu la ea?!

| Smile3 explică (pentru sirisacm):

Mi-au iesit doar doua medii de 8!laughing..nu ma consider atat de proasta.(de aia nu ma refeream la mine!).dar totusi incerc sa evoluez cat mai mult!big grin.iar cu frumusetea... sper sa fie asa!happy

| stef112 a răspuns (pentru Smile3):

Da vreau vreausmug

| Smile3 explică (pentru stef112):

laughing! ..acum poate nu mai vreau eu!rolling on the floor)tongue

| stef112 a răspuns (pentru Smile3):

Deci imi dai sau nu imi dai?:devil

| Smile3 explică (pentru stef112):

Da-mi id-ul si ti-o trim pe mess!

| stef112 a răspuns (pentru Smile3):

Uite-te la mesaje. L-am trimis!

| lauracraciun a răspuns (pentru Smile3):

Eh..trebuie sa comentam si noi ceva, ca altfel nu se poatelaughing

| Smile3 explică (pentru stef112):

Da-mi id-ul tau si ti-o trimit pe mess!

| KnowEverything a răspuns:

Intrebari care dau drumuri la certuri... Vine -original- cu o replica inteligenta, mai vin alti peste el si iese ceva frumos... macar sa radem daca nu avem ce face laughing. Sloganul TPU : "iti facem ziua mai buna "laughing