| Mihaela2022 a întrebat:

Tot timpul mă uit la poze cu baieti frumosi sau actori şi mă gandesc la sex aproape 24 din 24. Vi se pare normal sau am probleme cu capul?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E perfect normal

| Violleta2022 a răspuns:

In loc sa pierzi timp inutil uitandu-te la poze cu baieti, mai bine pierzi timp util, alergand cate 5-10km pe zi si vei vedea ca slabind, se vor intoarce si capetele acelor baieti frumosi, dupa tine.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ce face, te uiți la tot felul de poze si filme pentru adulți.

| ywar a răspuns:

E varsta exprimarilor corpului in degavorea spiritului. Poate totusi incerci sa-ti gasesti ceva de facut.

| gogugogugogu a răspuns:

E normal, sexul este o nevoie.

| Miha50miha a răspuns:

Nu cred că ai anumite probleme, nu ai menționat vârsta, însă probabil te afli in perioada pubertății, când hormonii o iau raznahappy. Îți recomand să îți găsești o ocupație și să te concentrezi pe tine, pentru că dacă stai sa te uiți la băieți continuu nu e productiv, in primul rand, și în al doilea rând o sa ai tendința să încerci mai mult decat uitatul... Repet, nu știu vârsta. daca vrei, îmi poți da mesaj și îți voi răspunde la întrebări mult mai precis

| alintata166262 a răspuns:

Fa dragoste cu un baiat!