| butt3rfly16 a întrebat:

Toti baietii cu care vorbesc imi spun ca sunt draguta si frumoasa si ma rog chestii de genu... dar fiecare cand afla ca nu am prieten se intreaba cum de nu sunt cu cinevalaughingSi acum multi au vrut sa fie cu mine dar eu le-am spus ca nuhee heeLucrul pe care nu il inteleg este dc ii resping pe baieti?straight face. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| multimoak a răspuns:

Una la mana: esti apreciata si ai de unde sa alegi! big grin

Doi: De ce sa-l iei din prima cand poate sa se chinuie oleaca? Doar competitia e mare, nu?winking

Trei: Daca suntem prea apreciate, ne mai creste nasul ca la Pinocchio si se inalta repede, mai greu cu coboratul! liar
Patru: De ce sa ii alegi pe cei ce te iubesc, daca tu nu ii iubesti!
:X broken heart

Cinci: Poate nici unu nu este print si nu are cal alb! Mai asteptam altu, ca nu ne grabim, si oricum e mai fain cand stau baietii la coada ca la paine calda!

Sase: Toate variantele de mai sus!

Sincer ma bucur pentru tine, nu trebuie sa ii accepti din prima, lasa-i sa se chinuie, ca nu a murit nimeni din asta!
:X:*

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mai fa tu multe mofturi ca o sa te trezesti cu buza umflata degaeabalaughing

E de-ajuns sa zica unul ca esti o c***a ipocrita si nu o sa mai fie card in spatele tau!

Cauta un baiat care sa te respecte si stai cu el sau evita acei baieti!

Ahh, si logic ca doar TU sti de ce ii respingi, ca Eu sigur nu ii cunosc pe respectivii baieti!

| Razvan a răspuns:

Pentru ca sunt fie prea banali fie prea cocalari.Greu sa gasesti un baiat pe calea de mijloc dintre cele doua extremewinking
Gandeste-te bine inainte de o lua o decizie in privinta acestui aspect, pentru ca e urat sa te joci cu sentimentele altcuivawinking

| Vizitiul a răspuns:

O diva nu se complica cu niste mechini. Nu ti se pare ca scapi cate-o fita la fiecare pas? Mie, asa mi se pare.

| Hombre a răspuns:

"Si acum multi au vrut sa fie cu mine dar eu la-am spus ca nu". Cand nu or mai fi multi ai sa ei ce mai gasesti. Din cauza de mofturi.

| ody a răspuns:

Poate esti o fire mai timida sau poate nu ai avut prieten pana acum

| LoooVe <3 a răspuns:

Simplu: Ca o relatie sa mearga, e nevoie de iubire reciproca... Tu nu il iubesti pe niciunul!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit la faptul ca poate nu-ti plac baietii? sau cum ar spune floom din prea multe fite si mofturi, ca altfel nu vad care ar fi motivul.esti cam aiurea fato, du-te la psihiatru. poate ca multor fete le-ar placea sa li se faca complimente, dar eu in locul tipilor alora nici nu te-as mai baga in seama, ca ai prea multe fite si ii cam iei in ras pe baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca tu vrei sal gasesti pe cel mai bun
succes si sper ca il vei alege pe cel mai bun