| sweeet14 a întrebat:

Totul a inceput acu un an cand un baiat mi-a cerut prietenia dar eu atunci nu il iubeam dar am acceptat prietenia. dar dupa aceea am simtit ca incep sa iubesc acea persoana am fost imbreuna 6 saptamani dar cand mi-a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine mi s-a rupt inima am crezut ca mor.si cu timpul am acceptat, dar eu il iubesc foarte mult.si eu simt ca si el ma mai iubeste dar nmnu stiu ce sa fac ca sa il recapat.se uita mult la mine vine langa mine baga niste pretexte ca sa cred eu ca o venit pe pretextul acela.va rog ajutati-ma!:*:*:* dau funda:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Juliiee a răspuns:

Cel mai bine e "sa-ti iei inima in dinti" si daca cu adevarat tii la el sa-i spui ca, chiar daca v-ati despartit, si ati ramas prieteni buni, tu te-ai atasat mult de el, si tot ca pe un iubit il vezi, si te raneste stiind ca nu mai e al tau... Sau stii ...pana la urma cele mai frumoase vorbe de iubire vin din inima, daca cu adevarat asta simti. Succes :*

2 răspunsuri:
| deedee32 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cat mai mult cu el, sa fiti mai apropiati si apoi il intrebi daca simte ceva pentru tine, si daca o face cere-i o sansa!

| didididutza a răspuns:

Eu zic sa il inviti la tine si sal saruti si apoi sa te culci cu el.e singurul mod in care poti sa il recapeti