| anonim_4396 a întrebat:

Totul a inceput cand mergeam in curtea liceului. Un baiat ma opreste si face cunostinta cu mine. Apoi pleaca.In aceeasi zi a trecut pe la sala mea de clasa zicand ca sunt frumoasa si iar a plecat.Am intrat pe fb lui ( pentru ca eu il aveam la prieteni desi el nu stia) si apoi pe ask.Am inceput sa-l intreb daca ii place cineva din liceu si a zis ca da. Apoi a raspuns ca si cum ar crede ca I-am pus eu intrebarea dar desteapta l-am facut sa creada ca e altcineva.Si a recunoscut ca ii place de o chinezoaica(asta credea el ca sunt). Dupa ce ne-am mai salutat pe hol a venit si a spus iar ca sunt frumoasa cerundu mi facebook ul.Am inceput sa vb pe facebook intrebandu ma daca sunt chinezoica.I-am zis totul despre mine.Asa sunt eu si pentru ca m-am simtit libera sa vb cu el.Ieri mi-a zis ca s-a despartit de o fata si nu stie cum sa o uite. Apoi I-am spus sa isi gaseasca pe altcineva dar a zis ca nu poate.A zis ca o cunoste de 2 saptamani( ca pe mine ) si parca ar cunoaste-o de doi ani. Apoi a schimbat-o spunand ca nu I-a spus inca ce simte fiindu I teama sa nu il respinga pentru pe fata ei s-ar vede dezinteres.Ca o vede in fiecare zi dar e complicat ca el nu era asa..Cam asa am fost si eu pentru ca el ma striga si eu doar ii zambeam prosteste fara sa ii raspund.Atunci I-am spus ca poate fata aia e ca mine timida si zambeste enervant.El a spus 'da exact bv ma enerveaza'. A spus ca e vb de orgoliul lui ca are si el dar ea mai mult si ca moare pentru ca e frumoasa.Cand o vede cu altul moare.Vineri mi au cerut doi baieti colegi numarul de telefon ceea ce m-a mirat.El zicea cum ca a aflat ca fetei aleia I s a dat sau luat nr de telefon. Prea multe coincidente.A2 zi a spus ca nu ii mai pasa ca nu stie ce avea de vorbea el asa despre ea.Mi-a spus ca e una Rebecca din liceu si cand I-am zis ca ii voi zice a spus ca isi va bate joc de ea.Mi a mai cerut sa iesim la un film inainte de craciun.I-am cerut parerea despre mine si a zis 'esti desteapta, timida uneori enervanta in sensul bun draguu si imi place sa vorbesc cu tine'.El este mai Golan ( parerea mea) si nu stiu ce sa cred.La inceput am crezut ca era vorba despre mine fiindca totul se lega dar apoi?

3 răspunsuri:
| anamaria0974 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai vorbesti un timp cu el, inca nu e momentul sa tragi o concluzie...momentan nu stii multe lucruri despre el, cunoaste-l mai bine si pe urma poate ajungi sa intelegi ce vrea si ce-si doreste happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa mentionez inainte sa imi spuna despre fata aia ca ma uitam pe ask si am vazut cum il intreba cineva ce si ar dori de craciun iar el a raspuns 'pe Rebecca mea'.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

La varsta asta baiatul vrea sex, prima oara cu aia apoi cu tine, doar sa nu vrea insuratoare, vorbeste cu el fata in fata