| forever4you a întrebat:

Totul imi aduce aminte de elcryingcryingHELP plzsadfundita

Răspuns Câştigător
| Delire a răspuns:

Buna! il iubesti... da ia intreaba'te, oare merita? merita sa plang dupa el? eu nu prea cred! incearca sa nu te mai gandesti la ea, sa iti gasesti pe altcineva, sa iesi mai mult cu prietenii, si defiecare data cand iti aduci aminte de el, aduti aminte de defectele lui, si asta o sa te ajute mult! viata e prea scurta, ca sa ne'o petrecem plangand dupa un baiat, cand sunt atatia! si acum o sa te gandesti ca el e special, ei bine.nu e deloc asa, orice persoana e speciala! dar atunci cand iubim e normal sa ne gadim ca "perfect/a" e special, etc! si nu'ti fa griji pentru ca timpul le rezolva pe toate! nimic nu e imposibil! si o sa reusesti daca ai incredere in tine, si inca ceva,,. daca vrei sa te mai calmezi si sa nu mai faci o tragedie din astasad asculta melodii gen :lavinia-pa, pa te pup: ascult'owinking e super! succes! si viata merge inainte, cu sau fara el>:d< poate ca sunt baietii care vor cu adevarat sa fie cu tine, si tu plangi dupa el! treci la urmatoru'winking! o zi cat mai placuta>:d

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai nevoie de o... amnezie laughing

| Blondamea a răspuns:

Cauta pe altul sau invata sa ignori

| ahlrh a răspuns:

Încercă o viată nouă!
Ştiu nu e uşor dar de ce să-i oferi satisfacţie, fii rebelă, uităl vei găsii alţi frumoşi mai de treabă decât el, care o să-ţi facă viaţă de zahăr.