| Deyya_2058 a întrebat:

Totusi, mai exista baieti sinceri in ziua de azi!?

16 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Da, exista dar se gasesc foarte greu.
pup

| rox13yy a răspuns:

Nuh

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Probabil.Dar putinihappysunt pe cale de disparitie!

| logatcamembru a răspuns:

Dap exista...dar de obicei nu iasa la suprafata! trebuie sa ii descoperim noi puplove strucklove strucklove struck

| bl0ndha a răspuns:

Sincer nu cred dar poate e 1 la 1000

| deluXxe a răspuns:

Dap... stiu ca poate nu ma vei crede. dar. asta e. unele fete. sunt mult prea fitoase. altele prea frumoase. unele cer prea mult. pe baieti. ii fac kaput. eu sunt sincer. si nu mint. daca vrei. poti sa ma crezi. daca nu. incearca! :* si-ai sa vezi big grin

| ilegale a răspuns:

Fiecare buruiana are umbra eiwinking. Deci pentru fiecare persoana exista acel cinevare care sa o completezewinking da exista.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

I wonder that too...

| Mayar a răspuns:

Io nu cred, niciunul nu e sincer in intregime! Asta e sigur!

| Iulia_9456 a răspuns:

Sunt ca si curatenia in oras, pe cale de disparitie!

| xAbb a răspuns:

Da,mai exista...si eu sunt una din norocoasele care are parte de unul day dreaming :X

| elasexygagica a răspuns:

Dalove struck, la bibliotekalove struck

| RockTheNation a răspuns:

Da, prezent laughing

| 13 a răspuns:

Cred ca atragi persoanele care nu trebuiehappy la fel si celelalte fetehappy Cunosc zeci de baiati sinceri si detreaba dar care nu au prietene. Pentru ca fetele nu se uita la un tip simplu cu un buget umil cand langa el este un cocalar cu mercedes care traieste pe banii lu tasu. Normal ca nu o sa gasesti niciodata o carte daca umbli din alimentara in alimentara.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Da eu sunt ala laughing)). Bafta!