| IoanaMra a întrebat:

TPU, 2 minute sa cititi va rog, fostul prieten ma tot cheama la plimbare, la un suc etc. Ce credeti ca inseamna? Vrea doar sa fim amici si sa ne intelegem bine.sau vrea altceva? laughing Ma deruteaza laughing Azi am iesit pe afara cu el si mi-a tot povestit de una dintre prietenele lui, e mult mai deschis cu mine ca acum 2 ani cand am fost impreuna. El in timpu asta a mai avut 2-3 relatii deu 2. Nu prea stiu ce vrea. O parere? >: puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| IrinaAniri a răspuns:

Te place, faptul ca ti-a zis de alta fata este un mod ca sa ascunda ast apana cand isi dea seama daca si tu il placi. e un truc clasicwinking

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu cred ca poate vrea sa fiti amici. incearca sa discuti cu el... poate in tine are incredere si are nevoie sa isi spuna lucuruile cuiva. poate tine la tine. vb cu el despre asta si afla ce vrea. succes

| mona a răspuns:

Pai cum vine asta te cheama afara ca,sa iti vorbeasca de prietenele lui? ar trebui sa i povestesti si tu de baieti vezi ce mutra face, ce crezi ca vrea, pentru inceput pare sa vrea sa fiti amici dar niciodata nu ai de unde sa stii cum se poate schimba situatia.

| xKitiiii a răspuns:

Hei Ioana!
Eu cred ca a inceput din nou sa simta o atractie pentru tine, si una poate chiar mai mult decat amicala, faptul ca iti povesteste despre prietenele lui e comic, si mai dovedeste si ca, ar incerca sa te faca geloasa. Din cate ne-ai povestit tu, pare un tip de treaba. Acum depinde de tine daca il mai placi sau nu!:*
Sper ca te-am ajutat!:*
Pa Pawave Funda > :d?

| Anonimmaa a răspuns:

Buna:*.Eu cred ca ar vrea sa va impacati.Si mie mi s-a intamplat la fel.Fostul prieten ma tot invita la suc sau la el.Eu il refuzat dar el tot insista si m`am gandit sa accept.Am iesit la suc am vorbit ce am vorbit am plecat acasa.Si peste cateva zile m`am trezit cu intrebarea:Am putea sa o lom din nou de la capat? i-am spus da si ne-am impacat.deci eu cred ca a realizat k ti la el sau stia in fne.si cred ca vrea sa va impacati.succes:*

| IoanaMra explică:

Multumesc pentru seriozitatea de care ati dat dovada in raspunsuri!

| viki_9545 a răspuns:

Pai,poate vrea sa te faca geloasa povestinduti despre altele si poate vrea sa-ti demonstreze ca s-a schimbat si poate vrea sa fiti din nou impreuna.