| anonim_4396 a întrebat:

TPU ajuta-ma este un baiat care ma placre foarte mult si eu il plac dar tot incearca sa ma sarute ce sa fac?

sa il accept? ajutati-ma va roog si tot incearca sa ma atinga si o reusit... ajutati-maa ce sa afc sa il sarut? dau funtitzaa cat de repede va roog sa raspundeti cat puteti de repede ce sa fac?

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

E langa tine sau ce?
Ce-i cu graba asta?
Daca il placi lasa-l sa te sarute.

| 5123fsda a răspuns:

DEPINDE EL PENTRU CE TE PLACE pentru cum arati sau pentru cine esti, daca pentru cum arati nu vrea numa sa profite de aia te atinge il si el curios, si raspundei sarutului numai cand esti sigura ca te place pentru cine esti adica pentru caracter

| Umbra3 a răspuns:

Daca va placeti unul altuia nu vad de ce.nu l-ai saruta daca iti place baiatu ce mai stai sa citesti aici? spor la giugiulitlaughingfunda?happy

| Branza_3115 a răspuns:

Buna! Eu zic,momentan,sa nu accepti sarutul lui deoarece ninca nu sunteti impreuna,si trebuie sa astepti putin timp ca sa prinzi incredere in el. happy Eu zic,sa il intrebi daca vrea sa fie cu tine,sau invers,iar cam dupa cateva zile, daca esti sigura de el, poti accepta sarutul lui. happy Fundita?batting eyelashes

| Dxnome_9870 a răspuns:

Pai. happy daca si tu il placi pe el si el pe tine. ati putea fii impreuna. nu trebuie sa te agiti.fi cat mai calma si sigura pe tine.mai ales in preajma lui. dar daca il saruti.trebuie sa aflii sigur ca si el te place...si il potii intreba cand sunteti numa voi doi. la modul cel mai simplu si serios. daca te place sau este doar o gluma thinking daca are ceva de gand cu tine happy. si daca raspunsul e da. il poti saruta direct. Bafta! :*

| Piticutsss a răspuns:

Sunt sentimente reciproce intre voi. De ce nu incerci o relatie cu el? Incercarea moarte n-are happy

| alinutzzza a răspuns:

Hai draga. doar nu te sperii de un tip care vrea sa te sarute.
Daca nu-ti place. nu-ti place.
Nu faci o crima daca il saruti.
Nu-ti fie frica! Nu-i asa de rau. Saruta-l!

| alylove15 a răspuns:

Daca va placeti...de ce nu va combinati...nu vad ce e asa greu adica mie nu mi se pare normal sa te pupi cu cineva cu care nu esti.

| ignore a răspuns:

Nu iti fie frica fa-o ce poate sa mearga raw.

| ancutzika27 a răspuns:

Se vede dupa cum scrii ca nu esti prea inteligenta! De asta sta cu tine!