| zzi988 a întrebat:

TPU ajutati-ma im place de un baiat il cunos de can aveam 7 ani asa mai 'stat' cu el odata da eram mai mica aveam 8 ani.acum dupa ce ne-am vaut mai des am luat nr lui de tl si id-ul, el m-a intrebat daca imi place de el si eu am spus adevarul ca da.eu l-am intrebat acelasi lucru si mi-a raspuns."'esti frumoasa"'. in momentele astea el avea prietena. dupa ce s-a despartit de e l-am intrebat daca vrea sa sta cu mine, iar el a zis ca nu stie ca imi spune maine... a doua zi a vb cu prietena mea si i-a spus ca la intrebarea care i-am pus-o raspunsul este nu. dupa cateva zile el mi-a spus ca ce de cand mi-a zis ca nu vrea sa stea cu mine nu ii mai dau nic nun tel nimic... iar eu stiu ca am gresit si am spus ca eu nu sunt proasta nimanui.banuiesc ca l-am cam ofticat. dar va rog ajuata-ti-ma il place mult.

Cel mai bun raspuns o funda mare mare si voturi... dar sa aiba mai multe informati cum sa-l cuceresc.

3 răspunsuri:
| rainboww a răspuns:

laughing ai zis ca nu te intereseazalaughing vb noi la scoala no talking

| rainboww a răspuns:

Daca nu-mi dai fundita te omor :X tb laughing

| zzi988 explică:

Ma intereseaza si?