| username23 a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor :X, am 15 ani, deci cu citva timp in urma dupa actul sexual prietenul ma masturba cu degetul si ma durea enorm! Astazi nu am avut act sexual, dar eram excitati si ma masturbat cu degetul, si nu am simtit nici o durere, ba chiar o placere imensa am avut si aveam dorinta sa o faca si mai tare. Intrebarea mea e: e posibil ca vaginul meu sa crescut putin si sa nu mai simt durere ci doar placere. E spre bine? Funda la cel mai argumentat raspuns, vot inteligent-restul! Fara jignire va rog!

Răspuns Câştigător
| stipasha a răspuns:

Pai e abia inceputul vietii tale sexuale e si normal ca trebuie sa te doar pe parcurs daca o sa faceti mai des o sa treaca dar mai bine incercati sa faceti sex de cit mastruba cu degetul...

2 răspunsuri:
| username23 explică:

Trebuie sa mentionez ca in timpul actului ma durea, acum ma va durea mai putin? E posibil ca vaginul sa creasca si durerele sa se micsoreze?

| loghipop a răspuns:

O nu in niciun caz vaginul tau nu semareste daca te masturpezi doar daca mai exersezi cu degetul si apoi gata poti sa simti doar placere:d