| CherryGirl67 a întrebat:

TPUhappy AM NEVOIE URGENT DE AJUTORcrying
DAU FUNDAlove struck
Deci asta iarna am fost la patinoar cu amicul meu pe care eu il plac, si el stie acest lucru, si a inceput sa faca glume ca pune fetele in cur la patinoar si la un moment dat a zis ca le pune in cur pe cele mai faine in afara de mine
Ce a vrut sa zica cu asta? Ii place de mine sau ce?
help me plscrying

Răspuns Câştigător
| bogdan_7896 a răspuns:

A zis ca le pune in cur pe cele faine da pe tine nu, deci si tu esti,, buna,,

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Poate a vrut sa te faca geloasa poate este timid sau poate nu ii place de tine poate te considera doar o amica

| sysy13498 a răspuns:

A zis ca esti faina

| reych75heaven a răspuns:

Ori glumea ori e porc. nu stiu? pot fii doar glume de cuplu