| CherryGirl67 a întrebat:

TPUcrying Am nevoie urgenta de ajutor:-ss

Deci aseara am vb cu amicul meu si a inceput sa zica ca sa merg intr-o zi pe la el sa-mi arate nu stiu ce...si i-am zis ca mi se pare ciudat pentru ca eu sunt fata, iar el baiat si s-ar putea intampla si altceva.

Si atunci a zis ca ar fi fainstraight face

Si mi-a zis ca el de ceva vreme vrea sa faca sex cu minestraight face

Si apoi am mai tot vb si mi-a zis ca el vrea sa faca ceva cu minee...:-s

Ce parere aveti?crying
Va rog nu va bateti joccrying

P. S. Nu ma intrebati va rog cati ani amwinking Doar raspundetilove struck

dau fundalove struck si votlove struck

Răspuns Câştigător
| flori210 a răspuns:

Uite fata. dupa cum te-a luat e clar ca vrea doar sa profite pe moment. daca si tu vrei acelasi lucru,mergi la el, daca nu, stai cuminte ca o sa-ti frnga inimawinking
funda:*?

7 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Nu acceptawinking e un pas important in viata ta si trebuie facut cu un persoana pe care o iubesti mult, si incearca sa slabesti realtia cu tipul ca poate sa ti se intample ceva, vorba ta, sa te violeze sau mai stiu eu ce, daca tot are fantezii cu tine thinking respinge-l de acum :* sper ca am fost de ajutor. ai mare mare mare grija :*

| RedAppLe a răspuns:

Pai daca baiatu te vrea si il vrei si tu...atunci liber la program...dar daca nu vrei si mai esti si virgina sfatul meu e sa nu o faci doar ca sa ii faci lui pe plac.Ciuswinking

| Jeozelin a răspuns:

Nu intreb"cati ani ai ai"deoarece nu e treaba mea sau a alt cuiva, insa daca ai varsta sub 16, 17 ani atunci nu iti recomand sa faco s*x cu baiatul ala dar daca tu nu vrei atunci se schimba treaba.Depinde si de tine dar si de al zii ce crezi despre S*X-UL cu el.

| SunShine_8563 a răspuns:

Pisi:* uite nu te du numa insotita de o pretena sau asa ca nu i ca sa te ristiwinking dca vrei te poti intalni sati arate nu stiu ce intr-un parc de ex ca acolo sunt multi oameni si ...adica hei poate doar glumealaughing

| sarfwall a răspuns:

Mai daca ai peste 16 ani du-te o sa fie cat de cat placut si eu mai mare si cu experienta sper daca esti mai mica zi ca ai treaba sau chiamal tu afara sa nu apuce el sa te cheme primul.

| ada_5209 a răspuns:

Nu te duce! Dar thinking depinde de baiatbatting eyelashes daca e mai de treaba si glumet poate a glumit daca te intelegi bine cu el! Dar totusi eu una nu masi duce happy

| astamicu_3697 a răspuns:

Va duceti faceti treaba daca ai peste 16 ani