| cocacola12 a întrebat:

TPU am o intrebare eu acum cateva zile am stat cu o fata si dupa cateva zile s-a despartit de mine si a zis ca nu mai ma suporta dar nu stiu dc am intrbato si a zis ca asa vrea ea.

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

S-a plictisit. A vrut sa vada cum esti, a vazut, a plecat. N-o mai intreba nimic. Salut-o ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic. Un raspuns potrivit ar fi sa te vada maine cu alta, purtandu-te ca si cum n-ai fi fost niciodata cu ea. Probabil atunci si-ar da seama ca inca te place. Dar n-o sa poti, asa ca mai bine te prefaci ca nu a fost nimic si uiti tot.

7 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

Da, da asa este...

| neutrino a răspuns:

Si care e nelamurirea ta?

| LostInBubble a răspuns:

Care e intrebarea?

| Sorinacio a răspuns:

A gasit alt gagic.Asta e explicatia.

| Silviuuu a răspuns:

Mr. Cocacola12
Mai pe scurt asa
Da-o-n... masi :*
Nu te merita

| DarkJade a răspuns:

Probabil este o fata extrem de nehotarata si din cate spui lipsita de maniere. Sau ai fost mult prea insistent daca a ajuns sa-ti spuna ca nu te suporta. Incearca sa vorbesti deschis cu ea si fara sa insinuezi prea multe obligatii sau dorinte.

| tdm17 a răspuns:

Treci mai departe! nu are rost sa stai dupa o singura fataa fii si tu putin mai narcisist o sa ai de castigatt.winking