| teodor21 a întrebat:

TPU, am o problema happy
Am chemat un prieten la mine, si cand sa plec, am sunat pe o prietena care are pneumonie, si prietenul meu m-a facut sa rad si s-a suparat tipa. dupa 10 min, mi-a dat mesaj cum ca s-a suparat pe mine.si i-am explicat situatia.

10 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Ce e asta?!

| thereforyou a răspuns:

"Si.intrebarea dumneavoastra pentru boboci este? "

| SweetCandy a răspuns:

Deci... ati reusit sa rezolvati problema?laughinglaughing Si daca nu, cere-ti si tu scuze si nu mai face chestii d'astea.

| A12NDRA a răspuns:

Si care e deci problema?

| lOllipOp a răspuns:

Felicitari!batting eyelashes

| Mo a răspuns:

Asa si unde e intrebarea?

| StaceyG a răspuns:

Si a inteles?

| IxυυLєţ a răspuns:

Asa si? Care e intrebarea smug?

| lala178 a răspuns:

Si problema? ai mai pus intrebarea si la categoria "dragoste si sex"...

| teodor21 explică:

Intrebarea este : Cum fac sa o imbunez?