| roshon a întrebat:

TPU am vazut o fata si m-am indragostit de ia si nu o cunosc deloc si vreau sa o intreb daca vrea sa fie iubita mea si nu cred ca o sa zica da ziceti-mi si mie ce sa fac ca sa o cunosc mai bine si sa ma cunoasca si ea?
va rog mult

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vorbești cu ea pentru început?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te imprietenesti cu 2-3 dintre prietenii ei si sa petreceti niste timp in grup sau singuri. fate placut, o faci sa rada, etc
Dupa ce deveniti prieteni spune-i ca tie iti place de ea si ca vrei sa fiti ceva mai mult decat prieteni

BAFTAhappy:d

| Sorinacio a răspuns:

Intreab-o pur si simplu si gandeste-te ca nu e o tragedie daca spune nu.

| roshon explică:

Si desigur sa zica si da va rog mult