| Asmile a întrebat:

TPU, buna! mai pe scurt chestia e ca ma cunosc cu un baiat timp de 5 ani. E simpatic, vesel, doar ca iubeste fetele si nu e serios in relatii. Suntem din orase diferite, insa avem prieteni comuni, verisorii nostri ne-au facut cunostinta. Pe parcursul acestor ani, oricum ne vedem si cand ne vedem, ne atrage unul fata de altul si doar fizic. Insa eu csnd plec, stopam sa comunicam. Acum deja suntem msi maturi, in curand vom fi vornicei la verisorii nostri si iar ne vom vedea. Merita sa facem dragoste? oricum e doar sex...doar ca ma tem ca eu ma voi indragosti intr-ansul. As vrea ca el sa se indragosteasca. Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Ai putea face putina dragoste cu el. Vezi cum este (si) cu el si dupa aceea te poti decide asupra viitorului.

4 răspunsuri:
| SomeRomanianGuy a răspuns:

Una e dragoste, alta e sex. Dragostea se petrece atunci cand e iubire reciproca, sex-ul are si el beneficiile lui (ala protejat bineinteles).
Asadar, gandeste-te ce anume vrei sa faci, dragoste sau sexwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merită, cu siguranță doar asta vrea de la tine.

| Lawliet14 a răspuns:

Degeaba te iubesc o persoana care nu e serioasa in relatii. Tu vrei sa-l schimbi si vagabonzii nu prea se schimba. Adevarul e ca ai nesansa asta sa-ti placa unul diferit de tine. Eu zic ca tu deja il iubesti oarecum, asta-i mai trist. Eu din principiu nu incep o relatie prin sex si nici nu-mi pasa sa se indragosteasca de mine vreo vagaboanda. Daca ar fi o vagaboanda indragostita de mine, eu n-as sta cu ea decat daca s-ar schimba si chiar poate nici atunci nu as face-o pentru ca nu am incredere in vagaboande. Desi exceptii mai exista, si o curva se poate "pocai".

Răspuns utilizator avertizat