| Clau94 a întrebat:

TPU caut o prietena si nu gasesc toate fetele sa apeleze la mine id EL3M3NT2012 laughing rolling on the floor va dau funda fetelor daca vreti sa fiti prieten cu mine sau gagic cu mine laughingrolling on the floor caut o prietena si nu gasesc toate fetele sa apeleze la mine ati inteles fetelor EL3M3NT2012 laughingrolling on the floor ID-U MEU

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daca imi dai fundita eu voi fii prietena ta.
*se uita in stanga si in dreapta ciudat*

6 răspunsuri:
| euI a răspuns:

Nu o sa apeleze prea multe

| forever4you a răspuns:

Tu cred ca esti clovnul site-ului, da vai mor de ras rolling on the floor ...nu mai pot, rad cu lacrimi oh go on

Maturizeaza-te!

| Clau94 explică:

(9 Septembrie 2011 20:39 )
BrânzicăAkaSkillz bagam id-ul de ce nu mil bagi mai pacalit ai spus ca o sa fi prietena mea daca ati dau fundita bagami id asta sa vb pe mess ca sa ne inprietenim EL3M3NT2012

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

@ M`a luat valu, Clau.
laughing).
Daca e sa fim prietenii buni de pe TPU rolling on the floor))))))))).
Mersi de fundita, asta era scopu` raspunsului.

| ionutzul31 a răspuns:

"Caut femeie si nu pot sa gasesc femeie" =))
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Gabriel1 a răspuns:

Ratat.