| anonim_4396 a întrebat:

TPU, de ce credeti ca fetele se uita mai intai la haine, sunt pe interes sau le place ca prietenul lor sa fie in pas cu moda sau altceva? Eu stiu mai multe cazuri pe prima varianta, dar va ascult si pe voi, ce sunt eu cu o experienta de viata normala sa zic, fata de atatia oameni unde experienta e mai restransa.O sa numar raspunsurile, chiar sunt curios de parerea voastra. Daca raspund si fete sa raspunda sincer macar big grin

Răspuns Câştigător
| Charice a răspuns:

Eu una cat un baiat este curat si destul de aranjat si desigur are hainele pe ellaughing) este perfect un baiat trebuie sa fie manierat si sa aiba mult caracter asta il face sa straluceasca happy

| anonim_4396 explică (pentru Charice):

J cand trebuie s scape d haine k faketi rolling on the floor Glm

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Pai tie ti-ar place o fata imbracata aiurea,nearanjata, imbracata precum o prostituata sau cu hainele patate, rupte, normal ca te mai uiti si la cum se imbraca un potential partener, cu cat e mai ingrijit cu atat are succes mai mare

| anonim_4396 explică (pentru Felys):

Nuh, deci nu ker sa fie imbrkt numai in d&g sau versace sau gucci, vreau doar sa fie buna, kurata j nuh yn ultimu rand s nuh t fk d ras unde umbli k ea.

| Mihaela1964 a răspuns:

O situatie materiala mai mult decat buna, asigura stabilitate si de ce nu rasfat.Cred ca asta-i motivul pentru care fetele se uita cu atentie cati bani ai pe tine. Uneori se mai inseala...deh...