| Deliric95115 a întrebat:

TPU. deci, e o fata de care imi place din vara lui 2012, dar nu am avut curaj sa ii spun asta, si nu prea ma placea atunci, ea pe mine. Acum, in primavara asta.ce sa zic? laughing Se "ia" de mine, ma impinge. chestii din astea facem mai multe impreuna, iesim aproape zilnic afara, si cred ca si ei ii place de mine. Cum sa-i spun ca vreau sa fim impreuna?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu ai defect de vorbire, ii poti spune la un suc, exact ceea ce ne-ai spus si noua. Bafta!

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i ce simți pentru ea, va aprecia asta și în plus îi vei putea vedea reacția ei.

P.S Ar putea ieși ceva frumos între voi, până ce nu faci ceva, nu se va schimba nimic.
Sărbători fericite.

| Deliric95115 explică (pentru Dariusuu):

Multumesc pentru raspuns, dar si pentru urare happy
Mai astept cateva raspunsuri, veniti si voi, mai multi! laughing

PASTE FERICIT TUTUROR!

HRISTOS A INVIAT.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Inseamna ca asteapta sa faci pasul...

| Skrilllexx a răspuns:

O iei deoparte, sa fie seara, stati pe o banca in parc, strangi tare din fundulet si pumni si ii zici: Auzi vad ca ne intelegem foarte bine, cred ca m-am indragostit de tine, si de zambetul tau minunat! Nu astepti sa vezi ce zice, o saruti direct dupa asta! Asta le inebuneste! Acum 2 zile am facut exact acelasi lucru si a merswinking

| DaddysGir1 a răspuns:

Buna ^^
Chiar trebuie sa-ti spun ca cel mai probabil si ea te place, dar chestia nasoala e ca tuturor le e jena sa zica ce simt :/ Nu ar trebui sa-ti fie jena, presupun ca va cunoasteti de destul de mult timp, ai zis ca va simtiti bine impreuna, deci nu ar trebui sa te simti jenat sa-i spui ca sunteti impreuna, dar ca sa o faci sa nu refuze in niciun fel, ai putea sa treci tu de bariera asta numita "prietenie" cand iesiti afara, uite-te atent la ea si fi pe faza daca poarta ceva nou, sau ceva ce tu nu ai mai vazut, spune-i ca ii sta bine, sau cand sunteti amandoi intr-un moment mai...ciudat, care va apropiat intr-un mod ciudat, incearca sa o iei de mana, fa lucruri ca sa te apropii de ea, iar apoi o sa te simti mai in largul tau, invit-o la un suc, spune-i ca iti doresti ceva mai mult decat prietenia, si nu cred ca o sa refuze ^^

| Deliric95115 explică (pentru DaddysGir1):

Pai, ne cunoastem din vara trecuta, m-am mutat la o casa distanta de ea, atunci, si... de obicei in vacanta de vara, stateam cate 20 de amici la un colt, si vorbeam, povesteam pana pe la 4 dimineata, in prima seara cand m-am mutat, m-am dus si eu acolo, nu-s vreun incuiat sa nu stiu sa-mi fac prieteni, si. pur si simplu, cand am vazut-o a fost dragoste la prima vedere.