| anonim_4396 a întrebat:

TPU, este o fata care, dupa gesturile ei, parea ca incearca sa ma impresioneze (in sensul ca ma ruga sa o ajut cu anumite proiecte, ma incuraja la anumite activitati, incepea sa zambeasca atunci cand se uita la mine si altele) si asa a facut timp de jumate de an, apoi eu am inceput sa o plac, dar cand am intrebat-o, mi-a zis ca nu ma place si ca ii pare rau ca a trebuit sa spuna asta si ca ar vreau sa se cupleze cu altcineva, dupa asta, ea tot face gesturi sa ma impresioneze.
Explicati-mi fenomenul!

Răspuns Câştigător
| Th3Striker a răspuns:

Fetele is duse. Pe vremea cand incercam sa imi combin prietena(actuala) am confruntat-o(stiam ca ma place) si o iesit urat. Ea vroia sa vada ca lupt ca sa fiu cu ea(am luptat si suntem de 2 ani bine-mersi). In cazul tau, ori vrea sa vada ca esti chiar interesat de ea, si merita sa se lanseze intr-o relatie cu tine, ori, pur si simplu, e genul de fata care flirteaza cu mai multi.

| Maaannnn a răspuns (pentru Th3Striker):

Pai chestia ciudata este ca numai mie imi face asa

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ți se pare ție că vrea să te impresioneze.