| FetePtDragoste a întrebat:

TPU! Imi place de o fata. Cum sa intru in vorba cu ea... dupa sa o chem la un suc. Stiti voi big grin.

Răspuns Câştigător
| xALeXdXx a răspuns:

Incearca sa te aproprii de ea happy dupa incearca sa aflii ce ii place, dupa foloseste informatiile "culese" ca avantaje pentru tine happy dupa invit-o la o prajitura sau la unsuc cum ai spus tu si incearca sa deschizi un subiect banal, daca ia deschide altul, inseamna ca ai atro cat de cat, dupa uitete atent la semnalele prin care ti le tirmite prin corphappy, dupa aia iti dai seama daca te place sau nu, daca esti sigur ca te place fa ceva sweet pentru ea [dar original] dupa aia spune-i in fata cu ucraj ca tii foarte foartem ult la ea, dupa aia daca iti raspunde la fel asta e! Sper sa fiti fericiti impreuna daca o sa fiti happy

2 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Ii spui simplu ca ai remarcat-o si-ti place de ea si dac-ar avea ceva impotriva sa bea un suc cu tine.Adaugi ca asta te-ar face tare fericit.

| Znake77 a răspuns:

Spor!
Contempleaza la deciziata. Modalitati de a intretine o conversatie cu o fata sunt nenumarate,iti dau exemple banale : la scoala o rogi sa iti imprumute un pix; in grupul de prieteni adresezi o intrebare tuturor, astepti raspunsul ei si il dezvolti, monopolizand conversatia tuturor si creeand o bariera care va inconsoaja doar pe voi 2.
Insa,esti sigur de ceea ce vrei sa faci? Daca ai intentii puerile,false in genul "sa o chemla un suc",sfatul meu,lasa.te pagubas. Exista sansa ca fata respectiva sa fie atrasa de charm-ul tau,insa tu poate iti doresti decat o aventura,astfel facand.o sa suferi. Repet, gandeste.te foarte bine si nu uita, femeia e prin definitie o divinitate, nu ii pata caracterul