| Joker2012 a întrebat:

TPU, la cati ani e bine sa te masturbezi eu am 17 ani si ma masturbez e bine si fara jigniri sau glume proaste dau funda cine raspunde serios si nu rade funda daca e bine sa te masturbezi la 17 ani ca eu am 17 ani si ma masturbezi e bine la acesti ani sa te masturbezi la 17 ani funda?

Răspuns Câştigător
| RANGE a răspuns:

Moama... not listening daca nu ai repetet ca ai 17 ani, da e normal

| RANGE a răspuns (pentru RANGE):

Mersi pentru funda peace sign

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ai 2 raspunsuri de da. Nu cred ca mai trebuie sa mai adaug si eu inca unul! Dar totusi.e da! E normal!

| silviusilviu18 a răspuns:

Un copil incepe sa se masturbeze de la 13 14 ani e ceva ce vine de la sine. Daca nu te masturbezi o sa-ti iasa singuralaughing.e ceva normal sa te masturbezi.

| robertyz23 a răspuns:

E un lucru foarte normalwinking!

| Joker2012 explică:

Cp crysti i-am si mie id-ul Apex_Predator2046@yahoo.com ca n-am pe nimeni e goala si cine stie poate mai ati dau funda pe degeaba

| RANGE a răspuns (pentru Joker2012):

Bro' am scos messul din pc, nu il mai foloseam si l-am sters imi ocupa degeaba spatiu