| anonim_4396 a întrebat:

TPU...mare ajutorrrrrr,
Acum pe mess e un baiat de care imi place foarte multtt! Cum sa intru in discutie cu el!?!

Răspuns Câştigător
| vulturu06 a răspuns:

Inportant e sa ai id lui dupa aia ia-l usor antreabal cum si sarbatorit ultima zi de nastere sau cauta subiecte care sa se apropie de realitatea lui dacal cunosti bine si asa se ancinge o discutie pe bune acum depinde de cat de pergatita esti

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il saluti si vezi el te saluta iar tu continui discutia cu el.

| St3fU a răspuns:

Pai depinde. daca acu i'ai bagat id'ul abia asteapta sa vorbeasca el cu tine mai intai, daca il ai de multa vreme da nu va cunoasteti faceti cunostinta rolling eyes si. daca il sti da nu vorbiti des, intreaba'l ce mai face, daca iese in oras si chestii de'astea

| Echaursi a răspuns:

Incepi asa :
Buna.
Deranjez?;; )
"nu.tongue"
Ce faci?
daca ii vezi avatarul ii faci un compliment, daca e cu el desigur.
Intrebi de unde e.cati ani are.
Nu stii sa te faci placuta? straight face

| pinkflower a răspuns:

Spune-i ceau si un pupic, intreaba-l ce face si dupa il intrebi de o melodie, de exemplu care ai auzito tu pe kiss da nu mai sti cum o cheama. Daca scrii numa ceau ce faci zice ca n-ai ce face si te folosesti de el. Bafta!

| Dianné a răspuns:

BunA! Trimite si tu un mass d-ala laughing. Poate daca va fi interesat, te va baga in seama smug. Succes! kiss

| Echaursi a răspuns:

Pink,ai o conceptie proasta! Daca il intrebi ce face asta inseamna ca nu are ce face? Frate,tu gandesti? laughing Plictiseala vine daca aberezi si pui o multime de intrebari fara rost, dar daca porti o conversatie obisnuita nu se plictiseste. Cred ca tu ii plictisesti. Fiecare stie sa se bage in seama de pe stilul sau, cred ca " PuccaProduction" Nu este asa.sociabila,sau are o varsta cuprinsa intre 10-13 ani!

| cLeILa a răspuns:

Deci spune-i ca iti pl de el direct

| BuddyBreakThough a răspuns:

Salutal si intreaba-l ce face...credema la mine functioneaza mereu pentru ca apoi el o sa intre in discutie cu tine :X